O projektu

Na základě spolupráce se společností Diamond Design Brno vznikla tento rok nová spolupráce a to se společností PPF Real Estate.
V rámci uvedené spolupráce jsem vytvořil dvě promo videa Pinkasova paláce u Karlova mostu a sérii videí a fotografií pro realitní účely.
Památkově chráněný Pinkasův palác, první písemná zmínka o něm je z roku 1557, stojí v blízkosti Pražského hradu, přímo u kamenného Karlova mostu, který patří k nejkrásnějším a k nejvíce ceněným historickým památkám nejen u nás, ale i na celém světě.
Po Karlově mostě vede Královská cesta, historická trasa centrem hlavního města Prahy ČR, po které projížděli čeští králové ke korunovaci na Pražském hradě, do Katedrály svatého Víta, Václava a Vojtěcha. Císař Karel IV. 1316 – 1378 dal stavět proslulý Karlův most v roce 1357 na místě předchozího Juditina mostu. Zbytky historických pilířů Juditina mostu jsou zakonzervovány pro budoucí generace ve sklepeních Pinkasova paláce.
Skutečně máme veliký obdiv a úctu ke všem lidem, kteří se na obnově a rekonstrukci Pinkasova paláce podíleli. Zde se doslova a do písmene potvrdilo to, co všichni víme - Zlaté české ručičky.
V promo videu zazní hudba významného českého skladatele Bedřicha Smetany. Konkrétně jde o skladbu Vltava, která je druhou symfonickou básní z cyklu Má vlast.
Děkuji společnosti PPF Real Estate za velice zajímavou spolupráci. 
Byty v Pinkasově paláci jsou určeny k pronájmu. 

Hlavní propagační video

Videoprohlídky bytů

Tvůrčí
tým

  • Petr Novotný

    Produkce, Příprava konceptu, Kamera, Postprodukce

  • Rudolf Kuták

    Dron záběry

  • Lenka Novotná

    Produkce, Postprodukce