O projektu

Na základě spolupráce se společností Diamond Design Brno vznikla tento rok nová spolupráce a to se společností PPF Real Estate, skupiny PPF.
V rámci uvedené spolupráce jsem vytvořil dvě promo videa Pinkasova paláce u Karlova mostu a sérii videí a fotografií pro realitní účely.
Pinkasův palác je historická budova. První zmínka o této budově je z roku 1557. Ve sklepích Pinkasova paláce jsou zakonzervovány dva pilíře z prvního kamenného mostu v Čechách - Juditina mostu. Tento most byl postaven mezi lety 1158 - 1172. Skutečně máme veliký obdiv a úctu ke všem lidem, kteří se na obnově a rekonstrukci Pinkasova paláce podíleli. Zde se doslova a do písmene potvrdilo to, co všichni víme - Zlaté české ručičky.
V promo videu zazní hudba významného českého skladatele Bedřicha Smetany. Konkrétně jde o skladbu Vltava, která je druhou symfonickou básní z cyklu Má vlast.
Děkuji společnosti PPF Real Estate za velice zajímavou spolupráci. Pinkasův palác vydražila společnost PPF v roce 2018 za 480 milionů Korun.

Hlavní propagační video

Videoprohlídky bytů

Tvůrčí
tým

  • Petr Novotný

    Produkce, Příprava konceptu, Kamera, Postprodukce

  • Rudolf Kuták

    Dron záběry

  • Lenka Novotná

    Produkce, Postprodukce

Další projekt

Diamond Design

Další